01 Ağu 2016

Etimesgut Uydu Servisi

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet veren Etimesgut Anten servisi, uydu arızalarına bakmakla birlikte uydu kurulumunu da gerçekleştirmektedir. Haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren Etimesgut uyducusu, uyduların bakım ve onarımını yapmaktadır. Tam donanımlı olarak hizmet verilmekte ve müşterilerin her türlü sorunu giderilmektedir. Müşterilerin sürpriz bir fiyat ile karşılaşmaması için önceden fiyat bildirilmektedir.

Güvence politikası gereği müşterilerin evine gidilerken tam donanımlı gidilmektedir. Kaliteden asla taviz vermeyen Etimesgut uydu Tamircisi, yaptığı her işi yazılı olarak taahhüt etmektedir.

Hızlı bir şekilde çalışılmakta ve müşterilerin uydu ile ilgili sıkıntısı hemen çözüme kavuşturulmaktadır. İsabetli çözümlerin sunulması için önceden uzman personeller yer keşfi yapmaktadır. Günün her saati geçerli olan teknik destekle, arızalar kısa sürede çözülmektedir.

Uydu Servisi | Ankara Çanak Anten Ve Uydu Tamir Servisi

Uydu Servisi – Çanak Anten Montajı,Uydu Anten Ayarları,Uydu Tamiri,Merkezi Uydu Kurulumu,Uydu Malzeme Şatışı Ve Teknik Olarak İşini En İyi Yapan Firma.

[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Konum