12 Ara 2018

Seg Tv Tamir Servisi

1 Comment
Seg tv tamir servisi

Seg tv tamir servisi

SEG Televizyon Bakım ve Onarım servisi en iyi tamir servisi ve Ustaları İle  çalışmaktadır.SEG Televizyon elektronik servis merkezimize güvenle emanet edebilirsiniz.SEG Televizyon servisi atölyesi ve merkezi olarak büyük önem taşımaktadır.SEG Televizyon teknik servisi, tüm televizyon lcd plazma onarımını yapabilmektedir.
Uzman SEG Televizyon teknisyenleri ve teknisyen yardımcılarıyla SEG Televizyon servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bizlere duymuş olduğunuz güven ve memnuniyetle kendimizi geliştirerek sizlere sorunlarınızda yardımcı olabilmek için çabalıyoruz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda yüksek kalite de hizmet vermekteyiz.
Sizleri yanıltmamak adına, güveninizi sarsmamak adına kalitemizden ve çizgimizden ödün vermeden azimle yola devam ediyoruz.

Seg Tv Tamir Servisi Firmamız Seg Marka Led Tv,Lcd Tv Tamiri Garantili Onarımını Yapmaktadır.

Her Türlü Seg Marka Modellerin Yedek Parça Tedarik Edilmektedir.

Genel Arızaları

  • Ses Var Görüntü Yok Tv nin Arka Panel Aydınlatması Ledler Bozulmuştur Yada İnvertör Kartımızda Arıza Oluşmuştur.
  • Görüntü Var Ses Yok Ses Çıkış Devresi,Hoparlör Yada Anakart Değişimi Yapılabilir.
  • Ekranda Dikey Cizgiler Var Bu cizgiler Genelde Ekrana Darbeden Kanaklanabilir Sıvı Teması Birde Ticon Kart Arızalı Olabirlir.
  • Ekran Darbe Aldı Kırık  Kırık Ekranları Tamiri Mümkün Değildir Direk Yeni Ekran Paneli Değiştirilmesi Gerekmektedir Buda Maliyeti Yüksek Olduğu İçin Değişimi Önerilmemektedir.

Eryaman Seg Tv Servisi,SEG Lcd Servisi,SEG Plazma Servisi,Seg Televizyon Tamircisi,Etimesgut Seg Televizyon Servisi,Bağlıca,Şeker,Batıkent,Sincan,Fatih Bölgelerine Servis Hizmetimiz Vardır.

[top]
Seg Tv Tamir Servisi için bir yorum
  1. […] Markası da LG olabilir yahut da Sunny olabilir. Servisimizden Seg marka tv de dahil olmak üzere Regal marka tv’niz için de içinde hizmet […]


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Ara
Konum