Etimesgut TV Tamircisi

Etimesgut TV Tamircisi

Etimesgut TV Tamircisi

Etimesgut TV Tamircisi denince akla ilk gelen firmalardan biri olarak Ankara’da TV Tamiri sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Günün hemen hemen her saati açık olan televizyonlarda belli bir kullanım süresinden sonra veya hatalı kullanımlar sebebiyle arızaların meydana gelmesi son derece normaldir. Yeni alınan televizyonlar markaların yetkili servislerince tamir edilmektedir ancak garanti süresi dolan televizyonlarda meydana gelebilecek her türlü arıza televizyon tamircileri tarafından giderilmektedir. Hal böyle olunca güvenilir bir televizyon tamircisi bulmak zor ve bir hayli zaman alıcı olacaktır. Arda Elektronik olarak her türlü televizyon arıza problemlerinizde yanınızdayız. İşinin ehli güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile hızlı ve güvenilir televizyon tamir hizmetlerini siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 

Tüm Markalarda TV Tamiri

Her marka LCD, LED, UHD, Curved, QLED ve OLED ekran televizyonlarınızda meydana gelen arızaları hızlı bir şekilde tespit ediyor ve sorunsuz bir şekilde tamir ediyoruz.

Ayrıca televizyon ekranlarınızın zarar görmesi veya kırılması durumunda orijinal ekran tedariki ve değişim hizmeti veren nadir firmalardan biriyiz.

LG, Vestel, Samsung, Beko, Sunny, Hilevel, Awox, Onvo, Dijitsu, Philips, Sony, Seg, Toshiba, Profilo, Xiaomi, Grundig, Regal, Arçelik ve Samsung marka televizyonlarınızda kusursuz işçilik garantisi sunuyoruz.

Arda Elektronik olarak uzun yıllardır bu marka cihazlar üzerinde edindiğimiz tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hızlı ve kaliteli televizyon tamiri hizmeti veriyoruz.

Sony Televizyon Servisi
Vestel Televizyon Servisi
Arçelik Televizyon Servisi
Beko Televizyon Servisi
LG Televizyon Servisi
Sanyo Televizyon Servisi
Samsung Televizyon Servisi
Phılıps Televizyon Servisi
Axen Televizyon Servisi
Sunny Televizyon Servisi
Telefunken Televizyon Servisi
Profilo Televizyon Servisi
Seg Televizyon Servisi
Onva Televizyon Servisi
Saba Televizyon Servisi
Yumatu Televizyon Servisi
Nordmerde Televizyon Servisi
Altus Televizyon Servisi
Regal Televizyon Servisi
Awox Televizyon Servisi
Tv Montajı
Televizyon Yedek Parçacısı
Tv Malzemesi
Yetkili Tamir Servisi
Tv Tamir Servisi

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Konum